Jak soutěžit

Kup soutěžní výrobky
v min. hodnotě 79 Kč

Uschovej si účtenku
a registruj se ZDE

KAŽDÝ DEN HRAJEME O 50 SUPER PONOŽEK A NAVÍC MŮŽEŠ VYHRÁT rodinný POBYT v Krkonoších!

Soutěžní výrobky

  • original
    100 g

  • original
    60 g

  • light
    60 g

  • BIO
    80 g

  • sýr & krekry
    40 g

  • rodinné balení
    140 g

  • s tyčinkami s pizza
    příchutí - rodinné balení
    140 g

  • s tyčinkami s celozrnnou
    moukou - rodinné balení
    140 g

  • original
    35 g

  • s tyčinkami
    s pizza příchutí
    35 g

  • s tyčinkami
    s celozrnnou moukou
    35 g

  • Lahodná
    120 g nebo 240 g

  • Štíhlá a ve formě
    120 g

  • se šunkou
    120 g nebo 240 g

  • s čedarem
    120 g

  • s pažitkou
    120 g

  • s nivou
    120 g

  • s ementálem
    120 g

  • sametová
    150 g

Registrace

Soutěž probíhá od 9. 1. do 5. 2. 2019 na prodejnách Albert.

Hlavní výhra - rodinný pobyt

  Příjmení Jméno Město
  Martínková Petra Králův Dvůr

Seznam výherců - ponožky

 Příjmení Jméno Město
 VálekRadekVšestary
 JansováLucieČeské Budějovice, Homole
 JansováLucieČeské Budějovice, Homole
 ZuskováPetraPraha 9
 SedlákováGabrielaJihlava
 HaltufováMonikaMladá Boleslav
 KaiserováIvanaPříbram
 BrádkaPavelBartošovice
 DoudováRadkaČeské Budějovice
 TuzarováJanaDobrovice
 SvobodaPetrJihlava
 JarkovskýMartinBobnice
 VaškovýchMichalUherské Hradiště
 MachulováJanaNový Jičín
 DanihelkováJiřinaPraha 5, Hlubočepy
 SvobodováJanaTurnov
 LahučkýPavelTěšovice
 ŠilhánováKateřinaProsetín
 ŽáčkováLenkaÚvaly
 TodtováKateřinaLouny
 RedekDušanVelké Bílovice
 PísařováAnnaJindřichův Hradec
 WypasekMaxLitoměřice
 Bastl MarcelHradec Králové 3
 JarkovskýMartinBobnice
 Martínková PetraKrálův Dvůr
 KoudelkováAnnaProtivanov
 BurdíkováKateřinaČeské Budějovice
 ProcházkováJanaKomárov
 PřikrylováIvanaVyškov
 StaňkováMarcelaBrno
 HrubýMilanBohumín
 GregorováRomanaPrštice
 GoralíkJanBartošovice na Moravě
 ŽiakováKristýnaPraha 14
 OndřejováVladimíraJindřichův Hradec
 HlávkováDanaÚstí nad Labem
 HendrychováEvaPraha 4 Krč
 GalkováLenkaJihlava
 VálekRadekVšestary
 JáchimováPavlaJihlava
 ŽeleznáPetraOkříšky
 MartinecBohumilBobnice
 MáchalováPetraLiberec 25
 NěmcováIrenaBřeclav
 HartJosefPelhřimov
 RajtarováRadkaMladá Boleslav
 ProkopováKateřinaPraha 5
 DočkalováVlastaPředín
 TrubákJaromírSkuteč
 DobešDavidKralupy nad Vltavou 1
 BlokešováMartinaRakovník
 PrchalováRůženaPíšť
 VertečičJanKostelec na Hané
 KáňaJaroslavVřesina
 ŠebkováLuciePardubice
 KáňováAlenaVřesina
 HrabcováHanapošta Polešovice,okr. Uherské Hradiště
 MartinecBohumilBobnice
 SemrádováKateřinaJihlava
 PivoňkaMartinPraha 8
 RůžičkaLubošPraha 4
 DvořákMilanČeský Krumlov
 DvořákováLenkaČeský Krumlov
 FojtíkováMagdalenaPíšť
 BinderPetrČeské Budějovice
 GaberlováDanaHradec Králové
 PeškováMichaelaChotěboř
 TrundaMarekSuchdol - okr. Prostějov
 BastlováZdenkaHradec Králové 3
 LhotskýFilipBorovany
 ŠillerováEliškaSokolov
 JUDr. PetrášováJaromíraMělník
 ŠediváMiroslavaJindřichův Hradec
 GebauerováSoňaOstrava - Třebovice
 ZlatníkováKateřinaPraha 12 - Komořany
 DobešDavidKralupy nad Vltavou 1
 ŠoltysováRenataTřebíč
 SedláčekRobinTřebíč
 Marková st.DášaTřebíč
 BastlováJiřinaHradec Králové 2
 KaiserováIvanaPříbram
 Mgr. et Mgr.Větrovská Ph.D.RenataPoděbrady
 LhotskýFilipBorovany
 TomíčkováKateřinaOstrava
 MaříkováIvanaFrýdek-Místek
 FryčováVáclavaKladno-Rozdělov
 GrossmannováMartinaBoršice
 VálkováPetraHavlíčkův Brod
 PlzováAnetaKlatovy
 CulekJiříJablonec nad Nisou
 ŠefčíkováMirkaOlomouc-CHomoutov
 DoleželováPetraOlomouc
 BenováZdeňkaHodonice
 BrádkováDanušeBartošovice
 KašparPavelTábor
 BastlováZdenkaHradec Králové 3
 TřískováLenkaPohořelice
 ČaganováJitkaStřelice
 ŠuranskáJanaBrno
 VondráčkováLuciePraha 9
 PekárkováHelenaPraha 9
 VondráčkováLuciePraha 6
 KociánováSoňaHodslavice 
 PunčochářAlešBašť
 CihelkováJitkaChýně
 ČernáPetraTábor
 FeketíkováJelaBrno
 JansováLucieČeské Budějovice, Homole
 JansováLucieČeské Budějovice, Homole
 HeringováEvaPraha 4
 SedláčekTomášPraha 4
 HabichMichalPlzeň
 HorováIrenaMost
 HoraTomášMost
 RegnerováIlonaHronov
 ŠediváVeronikaJindřichův Hradec
 RozumováHelenaTábor
 Ing. ZajícPetrHoroměřice
 Vondráková OlgaOlomouc
 ŠediváVeronikaJindřichův Hradec
 FialováPetraJihlava
 HegerAlešŠumperk
 NovotnýMilanRakovník
 MrázMichalJesenice
 ČernýJiříLiberec 3
 ŠnejdarMiroslavNymburk
 PilarskýTomášOstrava - Poruba
 JedličkaMilanÚjezd u Brna
 MacekZdeněkNáchod
 MackováKristýnaNáchod
 MackováMarieNáchod
 ChomováAndreaPraha
 SrncováJaroslavaMilovice
 MáchováPetraDobříš
 RegnerováIlonaHronov
 GlazarováLudmilaHořice
 ŠindelářováIvetaMorkovice-Slížany
 SudováMartinaPraha 4
 PetrákováPavlínaOslavany
 KratochvílováJanaIvančice
 KahovecMichalPraha 5
 ŠindelářováPetraMorkovice
 UrbanováEliškaBrno
 ŠebekMartinPardubice
 VaňečkováIva Plzeň
 SchmidtováLenkaMěstečko Trnávka
 PavlíkFrantišekČeské Budějovice
 MojžíšováJanaBrno
 ŠpínováJanaTurnov
 Vackova (Nielsen Admosphere)VlastimilaJindřichův Hradec
 Bräunerová VelátováAnnaTeplice
 LigockáBronislavaOrlová - Lutyně
 VávraLubošPraha 3
 KašparováStanislavaTábor
 PodymovRomanBrno
 BugajMartinKlimkovice
 VídenskáDanaKoněšín
 GalkováLenkaJihlava
 BabychOlenaCheb
 VoňkováOlgaProboštov
 HomolováSimonaBrno
 HronováEvaČeské Budějovice
 RekJaroslavHodslavice
 ČaganováJitkaStřelice
 LauterbachDavidBrno
 VaňečkováIva Plzeň
 ŠafrováJanaLouny
 KoudelkováAnnaProtivanov
 KudrnováZdenkaPraha 10
 UrbanováEliškaBrno
 TypltVladimírHradec Králové
 CihelkováJitkaChýně
 ChodurováLenka 
 CieslarováRadkaVendryně
 BártováMartinaPečky
 KilhofováLenkaKrnov
 KřížanDavidPňovice
 JedličkaMilanÚjezd u Brna
 ŠoupalováZuzanaPardubice
 HojgrováVlastaŠumperk
 SadloňováMáriaBrno
 ŠmídSlavomilBukov - Ústí nad Labem
 ŠauerováBoženaHustopeče
 rodina Čermákova Třebíč
 ZavadilováLenkaZlín
 Vaňeček PavelPlzeň
 KorolusVáclavaPraha 4
 NáserováMonikaMost
 HaisováJanaBělotín
 JankůZuzanaKarviná 4
 KapounováZlataAdamov
 DymkováMartinaPraha 8
 HronováEvaČeské Budějovice
 TomíčkováKateřinaOstrava
 ŽďárskáPetraHradec Králové 3
 PlešingrováIvonaByšice
 HegerAlešŠumperk
 SemrádováKateřinaJihlava
 ZárubaMilanŽatec
 KrečmanováEmílieHavlíčkův Brod
 KrečmanováEmílieHavlíčkův Brod
 KrečmanováEmílieHavlíčkův Brod
 KrečmanováEmílieHavlíčkův Brod
 PichováMiroslavaJindřichův Hradec
 SadloňováMáriaBrno
 FialováLudmilaPrštice
 ČaganMartinStřelice
 GörnerováJitkaPraha 9
 BestováIvanaKrásné Pole
 PísaříkováAnnaJílové u Prahy
 LonskáKamilaOstrava - Zábřeh
 KotkováŽanetaNový Jičín
 FialováLudmilaPrštice
 VaněčkováIvetaPlzeň
 VácováRenátaOtročiněves
 ŠuranskáJanaBrno
 KušováAnetaOpava
 StašMilanBrno - Bohunice
 BenováZdeňkaHodonice
 PěchováMarkétaUherské Hradiště
 KadlecováJaroslavaJílové
 GregorováRomanaPrštice
 OchecováSylvaPraha 3
 OchecováSylvaPraha 3
 ShtempelyukRomanPraha 5 - Stodulky 
 LonskáKamilaOstrava - Zábřeh
 ČermákRoman Telč
 VaněčekPatrikPlzeň
 BystřickáJanaHustopeče
 BystřickáJanaHustopeče
 BystřickáJanaHustopeče
 RůžičkováPavlínaBrno
 ĎurkovMilanPísek
 GurnáDanaBohumín
 PetrákováPavlínaOslavany
 KašparPavelTábor
 Brožíková ml.HanaMirošov
 Grossmann MilanBoršice
 HlavatáJanaCerekvice nad Bystřicí
 ČechováIlonaŠtěpánov nad Svratkou
 KlingerDaliborOpava
 GallováIrenaVeverská Bítýška
 KašparováStanislavaTábor
 LaštůvkováJanaÚstí nad Labem
 ŠtětinováPavlínaLiberec 25
 AdamovskáJarmilaKladno
 FialováLudmilaPrštice
 VoňkováOlgaProboštov
 SvobodaRichardBrno - Ponava
 VaňečkováIva Plzeň
 MončekováDagmarLovosice
 ŠianskáBoženaPřáslavice
 BlábolilováPetraJindřichův Hradec
 CihelkováJitkaChýně
 LeciánováJanaStaré Město
 JelenováEvaRozsochatec
 ŠindelářováPetraMorkovice
 StašMilanBrno - Bohunice
 MelníkováNaděždaKlimkovice
 ZdráhalováLaďkaDřevohostice
 BariakovaLucia Praha 9
 VorlováMarieJindřichův Hradec
 NavrátilJanJihlava
 KomínováTímeaBuštěhrad
 HorákJosefTábor
 MrštíkováMartinaOstrava-Zábřeh 
 JírováDitaJindřichův Hradec
 KaupeMarkétaPraha 9
 SadloňováMáriaBrno
 KoudelkováAnnaProtivanov
 MráčekMilanPraha
 StejskalováKateřinaLiberec 1
 FialováGabrielaDěčín 2
 HronováEvaČeské Budějovice
 KantorováJanaTřinec
 BystřickýJaroslavHustopeče
 BystřickýJaroslavHustopeče
 BystřickýJaroslavHustopeče
 SedlákováAnitaStrmilov
 SedlákováAnitaStrmilov
 ArnoštováMartinaKunice
 DanešováJanaPraha 10
 ZárubováLucieŽatec
 NývltováAlenaNáchod
 ZáveskáAdélaČervený Kostelec
 BastlováZdenkaHradec Králové 3
 KašpárkováJitkaZlín
 MíkováKamilaZlín
 SedlákováAnitaStrmilov
 SedlákováAnitaStrmilov
 MojžíšováJanaBrno - Bystrc
 Vaňeček PavelPlzeň
 BystřickáJanaHustopeče
 BystřickáJanaHustopeče
 KořánováJanaStrakonice
 MésarikováHanaOldřišov
 RůžičkováPavlínaStochov
 BenováZdeňkaHodonice
 HronováEvaČeské Budějovice
 ČtveráčkováMartaZnojmo
 ŠkrobánkováJanaPustá Polom
 JarkovskáJitkaBobnice
 VrablíkováDanaPraha 4
 SkupinJosefOstrava
 PilarskáJanaOstrava - Poruba
 SvatoňováJanaŽďár nad Sázavou 1
 PilarskýPetrOstrava Poruba
 PilarskýTomášOstrava - Poruba
 PilarskáLucieBrno
 LaštůvkováJanaÚstí nad Labem
 KapounováZlataAdamov
 JeroušekMilanBrodce
 KnollováJarmilaTichá
 LinkováMarkétaŠťáhlavy
 BenováZdeňkaHodonice
 WalterováMichaelaProboštov
 KašováMirkaRozsochy
 RolencováKristýnaTovačov
 BystřickáJanaHustopeče
 NovákováKateřinaHerálec
 VondráčkováMagdalénaPraha 1
 VobořilováSimonaLovosice
 KáňováAlenaVřesina
 SvětlíkRadoslavVizovice
 KáňováIvetaVřesina
 BrychRadimZabrušany
 SadloňováMáriaBrno
 JáchimováPavlaJihlava
 KáňaJaroslavVřesina
 SedlákováAnitaStrmilov
 KrečmanováEmílieHavlíčkův Brod
 KadlecMichalZnojmo
 SuchanováJanaJihlava
 KřečekRadekČeské Meziříčí
 SadloňováMáriaBrno
 Uldrychová KoženáKateřinaPlzeň
 Ing. KaupeLadislavPraha 4
 MelichárkováKateřinaKroměříž
 SvobodaPetrJihlava
 KáňaMartinVřesina
 TomiováSilvieLudgeřovice
 JáchimFrantišekJihlava
 LaštůvkováJanaÚstí nad Labem
 UxaMonikaVsetín
 NovotnáKláraÚjezd u Brna
 OleckáEvaDarkovice
 ČermákPetrTřebíč
 KáňováIvetaVřesina
 ŽďárskáPetraHradec Králové 3
 SvobodováSáraJihlava
 MUDr. Myronchuk Bílina
 KábrtováPavlínaNáchod
 GruberováMartinaPlzeň
 MackováJiřinaNáchod